top of page

FOOTSCAN®

Systém footscan® pro analýzu chůze a měření plantárního tlaku sloužící k výrobě ortopedických vložek na míru.

Nezbytná pomůcka při volbě správné obuvi.

Kotva 4

Systém Footscan pro analýzu chůze a měření rovnováhy umožňuje provádět statická a dynamická měření. Základem tohoto měření je analýza chůze na tlakových deskách. Tyto desky mají své uplatnění jak v lékařství tak i ve výzkumu. Měření mohou být prováděna s obuví i bez ní. Hodnoty získané během měření nám poskytují důležité informace potřebné k vyhodnocení charakteru chůze člověka.

Využití v oblasti Podiatrie, Ortopedie, Rehabilitace, Fyzioterapie, Neurologie, lékařského dohledu nad sportovci, pomůcka při výběru vhodné obuvy.

Nauka o postoji, kontrola rovnováhy, Nemoci a poruchy rovnováhy, Sportovní lékařství.

Navštivte nás a dozvíte se více o vašich chodidlech a zdravé chůzi.

Jednou z hlavních výhod systému Footscan je možnost výroby vložek do bot na míru, které probíhá za použití nejmodernějších technologií.

3D tisknuté vložky do bot na míru

Pro každodenní využití - máte potíže se syndromem plantární ostruhy, plantární fascie, bolestí okostnic nebo nártních kostí a nemůžete najít řešení? Tyto vložky mohou pomoci snížením bolesti a uvolněním tlaku z bolestivých míst. Dobře navržené vložky berou v úvahu vaše držení těla i chůzi a opraví je tak, aby nejen pomohly s příznaky, ale řešily i příčiny vašich problémů.

Nečekejte až bude pozdě. Přibližně 80% lidí trpí problémy s nohami nebo problémy jejichž příčina je právě spojena se špatným postojem. Tomu se však můžete vyhnout pravidelnou preventivní analýzou nohou, stejně tak jako pravidelně navštěvujete například vašeho zubaře. 

Pro sportovní využití - Ať už jste na vrcholu nebo děláte sport jen pro zábavu, časem se riziko zranění pomalu zvyšuje. Dodatečná podpora pro váš pohyb ve formě speciální vložky může pomoci vaše zranění léčit nebo se jim dokonce vyhnout. Pár vložek pomáhá vašim nohám ke správnému pohybu, což zvyšuje jeho efektivitu.

Skvělé pro - Běh, Turistika, Golf, Tenis, Cyklistika, Fotbal, Lyžování, Hokej a mnoho dalších

Do práce - bezpečnost a prevence mají zásadní význam v oblasti stavebnictví a průmyslu. Používání ochranných pomůcek je nezbytné pro prevenci proti pracovním úrazům. Používáte bezpečnostní obuv, helmu, ochranné oblečení a chráníte si oči a uši...

Ale jsou vaše nohy a tělo dostatečně chráněny proti rizikům změn chůze v důsledku těžkých pracovních bot nebo při zvedání těžkých břemen?

Kotva 2

Katalog

Kotva 3
  • Facebook Clean
  • White YouTube Icon
SLEDUJTE NÁS:

KONTAKT:

Jana Mráčková Rehabilitace

Zdravotní středisko - Březenecká 4804

430 04 Chomutov

info@rehabilitace-chomutov.cz

 

T: +420 604 230 608

 

Kotva 1
bottom of page